E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home Cestování

Cestovní kanceláře

Cestovní pojištění

Cestovní servery

Hotely

Jízdní řády

Kempy

Last minute zájezdy

Motoresty

On-line hledání zájezdů

Penziony

Prodej letenek

Restaurace

Sportovní zájezdy

Ubytování v Jizerských horách

 

Na letenky, Selena Travel s.r.o.

Korunovační 270/10 Praha 7
Web
Doplňující údaje: Nabízíme levné letenky a zájezdy do celého světa včetně veškerého servisu (ubytování, víza, cestovní pojištění atd.), zprostředkování turistického a služebního víza do Ruské federace, pro podnikatele i soukromé osoby.

CZDISCOUNT

Lisabonska 606/10 Praha 9
Web
Doplňující údaje: CZDISCOUNT je portál hromadného nakupování,na němž denně seznamujeme desetitisíce již čekajících zákazníků s aktuálními nabídkami výhodných slev širokého spektra služeb a produktů. Snažíme pro své zákazníky vyjednávat co ejvýhodnější nabídky a stále hledáme způsob,jak uspokojit vrstvy společnosti a přinášet takové originální služby a produkty,jež by oslovily nejen nás samotné,ale především naše zákazníky.
CZDISCOUNT.CZ si za všech okolností váží svých zákazníků í klientů,snaží se o seriozní spolupráci po všech stránkách.V žádném případě nechceme své zákazníky nijak nachytat ani zklamat,dobré jméno a pověst,která nás provází,jsou pro nás zásadní.

The Partners spol. s r.o.

Nitranská 26 Praha 3
Web
Doplňující údaje: Pořádáme exotické safari zájezdy v těchto zemích: Keňa, Mosambik, Namibie, Rwanda, Tanzanie, Uganda, Zambie, Zimbabwe. Kromě standardního safari realizujeme i trek za horskými gorilami, výstup na Kilimandžáro, safari lety balonem v Tanzanii a Keni, cesty luxusními vlaky napříč Afrikou, lovecké safari v Namibii, návštěvu Victoria falls, rafting na Zambezi, aj. Náš první průvodce byl pan Ing. Wagner, kterému vděčíme za velmi fundované seznámení s Afrikou. Máme rozsáhlé znalosti Afriky - jak navštěvovaného území, tak flory a fauny. Safari ve vozech se zvedací střechou umožňuje rozhled i fotografování v rozsahu 360stupňů, každý host má místo u okénka, vozy řídí zkušení řidiči-stopaři. Na základě znalostí teritorií připravíme trasu a můžeme doporučit zajímavá místa. Ubytování zajistíme na prověřených místech, zařídíme vybavení cestovního pojištění včetně služby flying doctor. Dále umožníme využít naší rozsáhlé knihovny a propagačního materiálu, map k dané destinaci.

CK MAYER & CROCUS

Lidická 35 Praha 35
Web
Doplňující údaje: Tímto naším novým webem bychom Vám chtěli usnadnit cestování ať již individuální nebo s cestovní kanceláří. Připravili jsme pro Vás přehled nejnavštěvovanějších zemí, zejména v Evropě. U každé země najdete informace o pasových a celních předpisech, o zdravotnictví, měně, cenách potravin, případně dalšího zboží, o náboženských zvyklostech a mnohé další zajímavosti a cenné rady.

U starého kance

Hoslovice 66 Hoslovice
Web
Doplňující údaje: ranč a penzion
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds