E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home IT software a hardware Obnova, záchrana dat

Data112.cz

Teslova 7 Plzeň
Web
Doplňující údaje: Česko-korejská laboratoř na záchranu dat se špičkovou technikou je vám plně k dispozici 24 hodin denně. Zachraňujeme data z pevných disků, USB flash disků, DVD, paměťových karet a jiných médií. Jsme specialisté na 2,5" pevné disky notebooků. Při záchraně RAID polí jsme nezávislí na použitém řadiči. Našimi zákazníky jsou jednotlivci, malé firmy, nadnárodní společnosti, státní instituce i banky. Oceňují naše korektní jednání, individuální přístup, rychlost, dobrou cenu a bezpečnost předaných dat. Platíte jen úspěšnou záchranu. Svoz zakázky a vstupní analýza ZDARMA.

DATARECOVERY

Petržílkova 1436/35 Praha 5
Web
Doplňující údaje: Společnost DATARECOVERY, s.r.o. je stabilní, ryze českou firmou s dlouholetou tradicí a zkušenostmi, specializující se výhradně na záchranu dat z paměťových médií.

TDP-Ontrack

Na Slupi 2a Praha 2
Web
Doplňující údaje: Naši specialisté na záchranu dat poskytují služby zákazníkům již od roku 1994 a trvale patří ke špičce nejen na tuzemském trhu, ale po spojení se světovou jedničkou v oblasti záchrany dat — společností Kroll Ontrack — i celosvětově. Kvality pražské laboratoře potvrzuje její začlenění do evropské sítě laboratoří Ontrack.

Lama Expert

třída Kpt. Jaroše 3 Brno
Web
Doplňující údaje: Strategie společnosti je založena na bezvýhradné specializaci na oblast datových médií a zařízení, jejich používaní, opravy a zejména na záchranu dat při různých typech havárií pro všechny běžné typy operačních systémů, všechny běžné typy rozhraní a všechny běžné druhy hard disků a zálohovacích zařízení (mimo páskových ).
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds