E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home Doprava Kurýrní služby

CIRRUS CZ, a.s.

Sokolovská 393/3 Kopřivnice
Web
Doplňující údaje: Společnost CIRRUS CZ, a.s. byla založena v roce 2005 se záměrem poskytovat obchodní a poradenský servis českým i zahraničním výrobcům. Brzy po založení se činnost rozšířila na zahraniční obchod na vlastní účet a poskytování komplexu konzultačních služeb spojených se zahraničním obchodem, analýzou trhů a podporou a asistencí zahraničním zájemcům o investování v České republice. CIRRUS CZ spolupracuje na smluvní bázi přímo s výrobci, což umožňuje nabízet a poskytovat celou řadu výrobků a služeb. Základem spolupráce je kvalita poskytovaných služeb založená na dlouhodobé zkušenosti v oblasti zahraničního obchodu a vytvoření dlouhodobých a vzájemně výhodných vztahů s partnery.

Baky - kurýr

Jablonecká 360/21 Praha-Střížkov
Web
Doplňující údaje: Jsme malá soukromá firma se sídlem na Praze 9. Zabýváme se rozvozem drobných zásilek. Velikost zásilky neovlivňuje výši ceny. Provádíme rozvoz poze meziměstských zásilek.

CZECH COURIER, s.r.o.

Michelská 12a Praha 4
Web
Doplňující údaje: Společnost CZECH COURIER, s.r.o., provozovatel služby eKurýr, funguje na trhu kurýrních služeb od roku 1999. Naše zkušenosti z rychlých přeprav a doručování průběžně využíváme pro vývoj zákaznických aplikací a komunikace přes internet. Jako první na českém trhu nabízíme unikátní systém přesného výpočtu ceny v závislosti na vzdálenosti. Nově nabízíme v aplikaci registrovaným uživatelům jednoduché stanovení ceny, což umožňuje průběžné sledování nákladů klienta za realizované přepravy. A nejen to. Můžete on-line sledovat historii, pracovat s daty, přesnými časy doručení, vytvořit si statistické soubory, které stěží u konkurence dohledáváte.

META - kurýrní služba

Zelinářská 14 Praha 4
Web
Doplňující údaje: Meta je kurýrní služba, která je na trhu již desátým rokem ke spokojenosti zákazníků. Přepravujeme dokumenty a zboží všeho druhu ze stolu na stůl. Vaše objednávky můžete vyřídit telefonicky na dispečinku.

Takecars

Malešická 39 Praha 3
Web
Doplňující údaje: Jsme dynamicky se rozvíjející kurýrní služba, která započala svou činnost v roce 2004. Poskytujeme firmám expresní doručování zásilek po Praze, okolí a také po celé České a Slovenské republice. Jme schopni zabezpečit doručování zásilek do celého světa prostřednicvím našich partnerů. Náš systém umožňuje zákazníkovi předem zjistit, kolik jej bude doručení zásilky stát. Uplatňujeme systém jednotné ceny v dané zóně. Konečná cena zásilky je tudíž předem jasně definovaná, zřejmá a vždy stejná. Tým našich kurýrů chodí upraven v jednotném oblečení s logem Takecars a tvoří jej vesměs mladý kolektiv velmi flexibilních zaměstnanců. Za základ našich úspěchů považujeme nejen náš osobní přístup k zákazníkovi, ale zároveň stálou komunikaci a snahu o maximální spokojenost našich klientů. Plně se prizpůsobíme Vašim potrebám.
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds