E-tipy.cz - katalog firem

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Přihlášení
Odkazy

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /mnt/data/accounts/b/bafakcz/data/www/e-tipy.cz/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Home Veřejná správa

Církevní instituce

Cizí úřady pro ČR

Domy dětí

Humanitární organizace

Knihovny

Ministerstva

Nadace, neziskové organizace

Občanská sdružení

Odbory, odborové organizace

Policie

Politické strany

Soudy

Univerzity

Úřady

Ústavy sociální péče

Vědecké instituce

Věznice

Vysoké školy

Ústav mezinárodních vztahů

Nerudova 257/3 Praha-Malá Strana
Web
Doplňující údaje: Ústav mezinárodních vztahů, v. v. i. (ÚMV) je veřejná výzkumná instituce, jejímž zřizovatelem je Ministerstvo zahraničních věcí. Ústav provádí vědecký výzkum a analýzu v oblasti mezinárodních vztahů, české zahraniční a bezpečnostní politiky. Organizuje konference, semináře, a kulaté stoly pro odborníky, akademiky a politické profesionály v oblasti mezinárodních vztahů, bezpečnosti a rozvoje.

Institut umění - divadelní ústav

Celetná 595/17 Praha-Staré Město
Web
Doplňující údaje: Institut umění - Divadelní ústav je moderní informační a vědecká instituce, jejímž hlavním posláním je poskytovat české i zahraniční veřejnosti komplexní informační služby z oblasti divadla, resp. performing arts, tedy včetně opery, baletu, scénického tance, loutkového divadla a jiných forem.

Ústav české literatury a knihovnictví

Arne Nováka 1. l Brno
Web
Doplňující údaje: Ústav české literatury a knihovnictví poskytuje spolu s Ústavem českého jazyka univerzitní vzdělání v oboru Český jazyk a literatura.

Masarykův ústav - Archiv AV ČR

Gabčíkova 2362/10 Praha-Libeň
Web
Doplňující údaje: Pracoviště vzniklo 1. 1. 2006 připojením Masarykova ústavu AV ČR k Archivu AV ČR. V souladu se zákonem 341/2005 Sb. o veřejných výzkumných institucích se jeho statut, a tím i jeho název změnil na Masarykův ústav – Archiv AV ČR, veřejná výzkumná instituce, od 1. 1. 2008 na Masarykův ústav a Archiv AV ČR, veřejná výzkumná instituce.

Akademie věd ČR

Národní 1009/3 Praha-Staré Město
Web
Doplňující údaje: "Akademie věd ČR je veřejná neuniverzitní instituce České republiky, kterou tvoří soustava vědeckých pracovišť věnujících se převážně základnímu výzkumu. AV ČR provádí koncepční politiku vědy a výzkumu,
je začleněna do národních i mezinárodních výzkumných programů, podporuje spolupráci s aplikační sférou a rozvoj vzdělanosti a kultury.
"
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds